Rolmet II - sklep rolniczy
Wszystkie kategorie

Zbiorniki na olej opałowy

Zbiorniki na olej opałowy, dzięki swojej konstrukcji znajdują szerokie zastosowanie — zarówno w zakładach przemysłowych, jak i domach prywatnych. Wszędzie tam, gdzie do ogrzewania wykorzystuje się olej opałowy, co wymaga magazynowania tej substancji w dużych ilościach.
Sprawdź, w jaki sposób przechowywać olej opałowy, który nieodpowiednio zabezpieczony, może doprowadzić do skażenia środowiska naturalnego. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Stawiamy na najnowocześniejsze technologie oraz ciągłą kontrolę jakości. Zainwestuj w odpowiedni pojemnik na olej napędowy i opałowy, który umożliwi Ci najlepszy sposób przechowywania tych niebezpiecznych substancji.

Jak przechowywać olej opałowy — zbiorniki dwupłaszczowe

Dwupłaszczowe zbiorniki na olej opałowy to pojemniki oparte na inteligentnym systemie „zbiornik-w-zbiorniku“. Podwójne ściany zbiornika zapewniają bezpieczeństwo magazynowania oleju opałowego. Taka specjalna konstrukcja wiąże się z maksymalną ochroną środowiska, czego nie mogą zagwarantować zbiorniki jednopłaszczowe. W przypadku tych drugich konieczne jest użycie wanien wychwytowych.

Bezpieczne magazynowanie oleju opałowego

Oferowane przez nas zbiorniki to bezpieczny sposób na przechowywanie oleju opałowego. Dlaczego? Zbiorniki firmy Werit to produkty wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki wykorzystanemu materiałowi (PEHD) są bardzo wytrzymałe. Ścianki zbiorników tego typu powstają z procesu wytłaczania dwóch warstw polietylenu, sprawiając, że tworzywo to jest jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.
Wykonany całkowicie z tworzywa sztucznego zbiornik zewnętrzny charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Jest komfortowy w użytkowaniu, ponieważ umożliwia szybkie napełnianie oraz pobór substancji płynnych. Zbiorniki na olej opałowy wyposażone są w optyczny wskaźnik poziomu dla jeszcze większej kontroli nad zawartością pojemnika.

Dlaczego warto zainwestować w zbiornik na olej opałowy?

Zbiorniki na olej opałowy firmy Werit to najlepsze pojemniki na paliwo i inne niebezpieczne substancje. Szukasz odpowiedniego zbiornika, w którym bez obaw możesz przechowywać olej opałowy? Wybierz sprawdzone dwupłaszczowe zbiorniki, które:
nie przepuszczają zapachu oleju, a na dodatek są lekkie i nie rdzewieją,
są niewielkie i można je ustawiać na wiele sposobów – umożliwiają montaż nawet w małych pomieszczeniach,
charakteryzuje je niezawodność – zbiorniki wyróżniają się niezwykle długą żywotnością,
spełniają odpowiednie normy – posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty,
bezpieczeństwo przechowywania – minimalizacja ryzyka wycieku oleju.

Przydatne akcesoria do zbiorników na olej opałowy

W asortymencie naszego sklepu ROLMET II posiadamy również zestawy przyłączeniowe dedykowane zbiornikom na olej opałowy. Przyłącza służą do odpowietrzania, napełniania oraz poboru substancji płynnych. Oryginalny firmowy osprzęt zapewni bezproblemową eksploatację. Akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej i polietylenu — trwałych materiałów, które gwarantują bezpieczny sposób łączenia.
W ofercie znajdują się także zbiorniki na inne substancje żrące lub artykuły spożywcze. Sprawdź inne interesujące Cię kategorie produktowe i skorzystaj z naszych usług. Serdecznie zapraszamy!