Kategorie

Werit - nowe

Wybierz innego producenta:

Kontener IBC WERIT - najważniejsze informacje

Kontenery IBC WERIT są zaprojektowane tak, by bezpiecznie można było je przewozić. Nadają się do magazynowania różnych cieczy, nawet towar niebezpieczny i silnie żrący. Pojemniki firmy WERIT IBC posiadają certyfikat IBC UN, co oznacza, że są odpowiednie w transporcie substancji niebezpiecznych oraz są wyposażone w znaki gwarancji jakości. WERIT to najlepszy wybór. 

Produkty WERIT były poddane badaniom, które za każdym razem potwierdzały bezpieczeństwo. Badania są regularnie powtarzane, więc każdy model spełnia warunki dopuszczenia do obrotu ONZ. 

Z czego wykonany jest zbiornik WERIT? Tworzywo i paleta

Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) to właśnie tworzywo, z którego wykonane są pojemniki IBC firmy WERIT. Dzięki temu kupując to opakowanie masz pewność, że będzie on trwały i odporny na działanie różnych substancji, takich jak oleje, paliwo, lakiery. Pojemnik z tworzywa sztucznego zakwalifikowany jest także do przechowywania żywności, posiada wszystkie atesty. Każde opakowanie jest na palecie - do wyboru drewniana, metalowa bądź plastikowa.

Zastosowanie produktu firmy WERIT - czy jest dla Ciebie?

Zazwyczaj klienci wybierają ten produkt, by przechowywać w niej żywność, więc sprawdzi się w przemyśle spożywczym i właściciele takich firm mogą sięgnąć po plastikowe opakowanie tego typu bez obaw. Zauważa się również, że coraz częściej wykorzystuje się WERIT z polietylenu do przechowywania produktów z branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, kosmetycznej i chemicznej. Przemysł motoryzacyjny i logistyczny też znajduje zastosowanie w korzystaniu z pojemników IBC. W kontenerze można przechowywać kwasy, zasady, farby, oleje, paliwa, artykuły spożywcze i wiele więcej.

Dostępne rodzaje kontenerów WERIT do wyboru

W ofercie naszego sklepu ROLMET II znajdziesz kilka rodzajów kontenerów WERIT. Mamy w ofercie opakowania o różnej pojemności: 300, 600, a nawet 1000 litrów. Pojemniki dostarczane są na solidnych paletach - metalowa, plastikowa lub drewniana. Tak ulokowany kontener może być ustawiany jeden na drugi, dzięki czemu można zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca. Dzięki temu nadają się także do transportu drogowego, morskiego i kolejowego.

Wybór jest prosty! Nowy WERIT IBC!

Nowy kontener WERIT wyposażony jest w zawór, który służy do bezproblemowego napełniania, opróżniania, ale i czyszczenia. Pojemnik kupiony więc raz, może mieć w przyszłości dużo różnych zastosowań.

Sprawdź ofertę firmy ROLMET II - sklep internetowy już działa!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Mamy dostępne również inne typy kontenerów Maschio, Reco, Mauser oraz beczki o różnych pojemnościach. Posiadamy również używane kontenery, które są przez nas dokładnie opróżnione i oczyszczone - gotowe do ponownego użytku. Oferujemy też usługi: wypożyczalnia, myjnia oraz magazynowanie pojemników IBC. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zachęcamy do kontaktu.