Zestaw rozszerzony przyłączy do zbiornika oleju 1503E (999912)

896,67  BRUTTO

Jeżeli zamawiasz powyżej 50 sztuk produktu, to prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Pozostało tylko: 1

Opis produktu

Zestaw rozszerzony przyłączy do łączenia dwóch zbiorników oleju opałowego 2-płaszczowego  1500l do modelu 1503E

Zestaw rozszerzony do łączenia dwóch zbiorników dwu-płaszczowych, do przechowywania oleju opałowego i zasilania instalacji systemów olejowych.

Model E jest modelem wykonanym w systemie zbiornika w zbiorniku, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywania energii zasilającej jaką jest olej opałowy. Podwójne ściany zapewniają bezpieczeństwo w zakresie przechowywania jak i brak konieczności budowania wanien wychwytowych.

 

Pasuję do:

  • zbiornika dwu-płaszczowego 1503E o pojemności 1500l

 

W zestawie :

  • zestaw rozszerzony przyłączy do instalacji dwóch zbiorników oleju opałowego 2-płaszczowego 1503E

 

Bezpieczeństwo planowania, które oszczędza Państwa czas. Niezależnie od tego, na które zbiorniki Państwo się zdecydujecie, fabrycznie zmontowane armatury zagwarantują szybką i bezproblemową instalację. Przemyślane i doskonale sprawdzone w praktyce wyposażenie oznacza bezpieczeństwo planowania w najdrobniejszych szczegółach. Półprzezroczyste armatury, trójniki i zawory pozwalają na ciągłą kontrolę. Przewody połączeniowe z ocynkowanej stali i polietylenu zapewniają łatwy montaż oraz niezawodne i bezpieczne połączenia.

 


 

Dwuścienne zbiorniki na olej opałowy spełniają bardzo wysoki standard jakości i mają długą trwałość. W odniesieniu do emisji CO2 urządzenia olejowe kondensacyjne zużywają do 30% mniej energii. Przy pomocy uzupełnień neutralnych dla klimatu (solarno-termicznych lub fotowoltaiki) osiąga się już dzisiaj cele klimatyczne przyszłości.

 


 

Zbiornik na olej opałowy

Idealny zbiornik magazynowy, zwłaszcza wówczas, kiedy konieczne jest trwałe i stacjonarne, nadziemne magazynowanie płynnych i mających konsystencję pasty mediów napełniających, jak olej opałowy i olej roślinny w różnych gałęziach przemysłu, w zakładach komercyjnych lub prywatnych domach, takie zbiorniki wykazują swój potencjał.

Zależnie od profilu wymogów można wybrać z naszej palety produktowej zbiorniki na olej opałowy z i bez opaski, a także dwuścienne zbiorniki bezpieczeństwa, które mają objętość do 5000 litrów, a oprócz tego mają atest Bio 15. Zbiorniki te można znaleźć na innych naszych aukcjach.

 

Kod produktu: 999912