Kategorie

Kanistry plastikowe

Podkategorie:​

Pojemność kanistrów

Kanistry plastikowe idealnie sprawdzą się do przechowywania różnego rodzaju płynów - nawet paliwa. Spełniają także wszystkie normy, które pozwalają na kontakt z żywnością. To funkcjonalne i bardzo trwałe pojemniki, które posłużą przez długie lata. Kanister plastikowy może uratować wiele sytuacji życia codziennego, których nawet się nie spodziewamy. Jeśli nie prowadzisz firmy, w której mógłbyś wykorzystać w pełni zastosowanie tych pojemników, to zawsze warto mieć kanister w swoim garażu. W naszej ofercie znajdują się także nowoczesne kanistry plastikowe, które mogą posłużyć nawet jako umywalka w podróży! 

Sprawdź dostępne pojemniki i przekonaj się, dlaczego warto wybrać właśnie nasze produkty do przechowywania! Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Kanistry plastikowe – zastosowanie

Oferowane przez nas kanistry plastikowe znajdą zastosowanie w niemalże każdej branży – zwłaszcza przemysłowych i spożywczych, ale również do przechowywania cieczy w warunkach domowych. Każdy kanister ma atest jakości, a to znaczy, że przeszedł wszystkie potrzebne testy pod kątem jakiegokolwiek zagrożenia – zwłaszcza w przypadku magazynowania paliwa. Atest potwierdza jakość naszych produktów.

Kanister nadaje się do przechowywania m.in. benzyny, wody (także jako zbiornik na wodę pitną), soków, przecierów czy olejów. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w branży chemicznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej i paliwowej czy nawet spożywczej i przemysłowej.

Kanister plastikowy z certyfikatem UN – do wykorzystania w branży spożywczej

Każdy kanister z naszej oferty może być wykorzystany do przechowywania i transportowania artykułów spożywczych, a nawet wszelkich substancji chemicznych. Kanistry plastikowe są po testach i posiadają atest do kontaktu z żywnością.

Oferta plastikowych kanistrów

Sklep ROLMET II oferuje kanistry plastikowe o różnych pojemnościach (od 4 l do 30 l) i w różnych kolorach (niebieskie lub białe):

  • kanister 4 l,
  • kanister 5 l,
  • kanister 6 l,
  • kanister 10 l,
  • kanister 20 l,
  • kanister 25 l,
  • kanister 30 l.

W ofercie posiadamy także turystyczną umywalkę – plastikowy kanister, który posiada dozownik z pompką i kran – idealnie sprawdzi się podczas podróży!

U nas kupisz także pojemniki z odpowietrznikiem. W naszym asortymencie znajdziesz także używane kanistry w bardzo atrakcyjnej cenie. Używane pojemniki plastikowe są przez nas zawsze dokładnie czyszczone, dezynfekowane i sprawdzane pod kątem szczelności – gotowe do ponownego użytku.

W zależności od tego, co potrzebujesz przechowywać w kanistrze, posiadamy kanistry o różnej pojemności.

Kanistry plastikowe – komfort użytkowania

Kanistry doskonale nadają się do bezpiecznego ustawiania, dzięki odpowiedniej budowie i kształcie, a także materiale, z którego są wykonane. To gwarantuje bezpieczne przechowywanie oraz bezproblemowy transport. Wyposażone są w wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie z miejsca na miejsce. Dostawa od celu A do celu B nie będzie sprawiać problemu, ponieważ nasze pojemniki można układać w stosy, więc są bezproblemowe w transporcie. Dodatkowo łatwo je przenosić z miejsca na miejsce, dzięki wygodnemu uchwytowi.

Z czego wykonane są pojemniki do przechowywania?

Materiał, z którego wykonane są kanistry to polietylen, dzięki któremu to produkty wysokiej klasy. Tworzywo to jest bezzapachowe o charakteryzuje się wysoką trwałością. Za sprawą polietylenu, który jest odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, bez problemu zbiorniki te można przechowywać w środku lub na zewnątrz budynku.

Plastikowy kanister jest bardzo szczelny, dlatego bez obaw można w nim przechowywać i transportować paliwo, a nawet różne rzadkie smary i inne substancje chemiczne.

Sklep internetowy ROLMET II

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przez nasz sklep online. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. W razie pytań, służymy radą! Zachęcamy również do sprawdzenia innych kategorii produktowych - w ofercie mamy różnego rodzaju pojemniki, a także beczki oraz akcesoria, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci użytkowanie naszych produktów na co dzień.