Zbiornik na olej opałowy 1500l dwupłaszczowy (1503E) – bez przyłączy (99997)

4 010,00  BRUTTO

Złóż zapytanie o ten produkt

Zobacz inne warianty tego samego produktu

Opis produktu

Zbiornik oleju opałowego 2-płaszczowy model 1503E 1500L  firmy WERIT - bez  przyłączy

Bezpieczny model zbiornika dwupłaszczowego 1500l do przechowywania oleju opałowego i zasilania instalacji systemów olejowych.

Model E jest modelem wykonanym w systemie zbiornika w zbiorniku, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywania energii zasilającej jaką jest olej opałowy. Podwójne ściany zapewniają bezpieczeństwo w zakresie przechowywania jak i brak konieczności budowania wanien wychwytowych (w przypadku zbiorników jednopłaszczowych jest to konieczne).

Zbiornik wyposażony jest w 4 króćce do montażu urządzeń do instalacji: napełniającej, zasilającej, odpowietrzającej, rezerwowej.

W zestawie:

  • zbiornik na olej dwupłaszczowy 1500 litrów
  • brak przyłączy

 


 

Dane techniczne:

  • Długość: 1670 mm
  • Szerokość: 780 mm
  • Wysokość: 1725 mm bez armatury, 1885 mm z armaturą
  • Pojemność: 1500 l

Bezpieczeństwo planowania, które oszczędza Państwa czas. Niezależnie od tego, na które zbiorniki Państwo się zdecydujecie, fabrycznie zmontowane armatury zagwarantują szybką i bezproblemową instalację. Przemyślane i doskonale sprawdzone w praktyce wyposażenie oznacza bezpieczeństwo planowania w najdrobniejszych szczegółach. Półprzezroczyste armatury, trójniki i zawory pozwalają na ciągłą kontrolę. Przewody połączeniowe z ocynkowanej stali i polietylenu zapewniają łatwy montaż oraz niezawodne i bezpieczne połączenia.

 


 

Dwuścienne zbiorniki na olej opałowy 1500l spełniają bardzo wysoki standard jakości i mają długą trwałość na uszkodzenia mechaniczne i innego typu. W odniesieniu do emisji CO2 urządzenia olejowe kondensacyjne zużywają do 30% mniej energii. Przy pomocy uzupełnień neutralnych dla klimatu (solarno-termicznych lub fotowoltaiki) osiąga się już dzisiaj cele klimatyczne przyszłości.


 

Zbiornik na olej opałowy 1500l

Idealny zbiornik magazynowy na olej opałowy 1500l, zwłaszcza wówczas, kiedy konieczne jest trwałe i stacjonarne, nadziemne magazynowanie płynnych i mających konsystencję pasty mediów napełniających, jak olej opałowy i olej roślinny w różnych gałęziach przemysłu, w zakładach komercyjnych lub prywatnych domach, takie zbiorniki wykazują swój potencjał.

Zbiornik posiada aprobatę techniczną.

 

Kod produkty: 99997