Kategorie

Wynajem kontenera IBC

Wynajem pojemników IBC
Oferujemy do wynajęcia wysokiej jakości nowe i używane pojemniki IBC od sprawdzonych, renomowanych producentów. Proponujemy możliwość wynajmu paletopojemników o pojemności 1000 litrów na okres do 30 dni. Nasze kontenery przed przekazaniem poddawane są wieloetapowemu procesowi całkowitego wyczyszczenia nowoczesnymi urządzeniami myjącymi, a następnie osuszenia, ewentualnej naprawie oraz kontroli.

Pojemniki sprawdzą się w składowaniu, transporcie różnego typu produktów płynnych i półpłynnych. W porównaniu z innymi rodzajami opakowań, znacznie obniżają koszty magazynowania i przewozu tego rodzaju materiałów. Skutecznie zapewniają ochronę nawet w niekorzystnych i trudnych warunkach. Znajdą zastosowanie jako zbiorniki na wodę, ale również paliwo i inne substancje. Posiadają ponadto dopuszczenie UN do przewozu materiałów niebezpiecznych. Nie wchodzą w reakcje z przechowywanym ładunkiem. Są przy tym bezpieczne ekologicznie, spełniają najwyższe, surowe parametry i normy jakościowe określone przepisami IMDG,RID oraz ADR. Wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, który jest odporny na oleje, zasady, kwasy oraz inne substancje chemiczne.
Ergonomiczny kształt kontenerów umożliwia niedrogi i łatwy transport oraz przechowywanie, poprzez możliwość układania ich jeden na drugim. Natomiast dzięki dużej pojemności (aż 1000l) wystarczy jedno opakowanie do magazynowania surowców, zamiast wielu nieporęcznych mniejszych, zajmujących sporo miejsca w magazynie czy pojeździe. Paletopojemnik cechuje się również komfortową obsługą. Pozwala na szybkie i łatwe napełnianie i opróżnianie go dowolnymi płynami, dzięki zastosowaniu nowoczesnych zaworów. Są one wyposażone w uniwersalne uszczelki polietylenowe i teflonowe.
Kontenery IBC składają się z dużego zbiornika, zaworu, palety, dekla oraz metalowej i galwanizowanej klatki ochronnej (kosza), odpornej na pionowe i poziome naciski, dające możliwość piętrowego składowania. Są oferowane z paletami plastikowymi, metalowymi lub drewnianymi.