Kategorie

Pompy do paliwa i oleju

Pompa do paliwa i oleju to sprzęt, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dopasuj odpowiednią pompę do swoich potrzeb — uwzględnij rodzaj cieczy oraz zwróć uwagę na określenia wydajności pompowania. Pompa to narzędzie niezbędne w każdym warsztacie oraz przydomowym garażu. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź naszą ofertę i postaw na profesjonalny sprzęt, który ułatwi Ci codzienną pracę.

Pompa do paliwa i oleju — szerokie zastosowanie w różnych branżach

Pompę do paliwa i oleju najczęściej wykorzystuje się w przedsiębiorstwach, gospodarstwach rolnych oraz firmach transportowych. Pasują do większości oryginalnych beczek.

Pompy do oleju

Pompy do oleju przeznaczone są do profesjonalnego zastosowania. Nadają się do pompowania cieczy na bazie olejów mineralnych, opałowych, silnikowych i nafty (nie nadają się do roztworów wodnych, rozpuszczalników, kwasów i innych substancji żrących).
Dla kogo pompy do oleju? Pompy do oleju przydatne są w przypadku serwisowania ciężarówek oraz sprzętu budowlanego lub rolniczego.

Pompy do paliwa

Pompy do paliwa służą do przepompowywania paliw — benzyny (nie nadają się do płynu chłodniczego, do spryskiwaczy oraz wody demineralizowanej).
Dla kogo pompy do paliwa? Pompy do paliwa znajdują zastosowanie zwłaszcza w firmach transportowych oraz gospodarstwach rolnych. Z pomocą takich pomp można szybko i wygodnie przelać benzynę tam, gdzie wlot na paliwo jest bardzo mały. Pompa do paliwa przydaje się również w sytuacjach, gdy konieczne jest spuszczenie benzyny — przekazanie samochodu na złom, naprawa silnika lub zalanie baku złym paliwem.

Zalety pomp do paliwa i oleju

  • szybka gotowość do użycia - takiej pompy nie trzeba podłączać do zasilania i może pracować tak długo, jak tego potrzebujesz,
  • wysoka odporność na uszkodzenia i trudne warunki atmosferyczne - korpus pompy wykonany jest z najlepszej jakościowo stali i lakierowany jest proszkowo,
  • wygoda, łatwość obsługi i bezpieczeństwo pracy - pompy do paliwa i oleju są poręczne i intuicyjne w użytkowaniu.

Sklep internetowy Rolmet II

Zobacz, jakie produkty mamy na stanie w naszym sklepie internetowym i zamów wybrane produkty szybko i wygodnie. Sprawdź koniecznie inne kategorie produktowe, które mogą Cię zainteresować. W przypadku hurtowych zakupów skontaktuj się z nami.