Mauser na paliwo - który wybrać?

Mausery 1000 l to najlepszy i bezpieczny sposób na przechowywanie oraz transportowanie paliwa. Kontenery z odpowiednimi atestami UN i EX spełniają wysokie wymagania i są dostosowane do magazynowania niebezpiecznych substancji, takich jak olej napędowy.

Chcesz kupić kontener IBC 1000 l — mauser, by przechowywać w nim paliwo? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zakup zbiornika właśnie u nas!

Mauser na paliwo

Mauser — zbiornik na paliwo 1000 l

Mauser na paliwo spełnia najwyższe standardy jakości i dlatego nadaje się do transportowania i magazynowania paliw. To pojemnik, który na co dzień wykorzystuje się w branży motoryzacyjnej. Jego waga to około 53 kg, a średnica wlewu wynosi 150 mm. Komfortowy w użytku, a dla jeszcze większego ułatwienia możliwe jest zamontowanie pompy do opróżniania paliw. Pompa usprawni pracę.

Dokładna specyfikacja Mausera 1000 l:

  • pojemność: 1000 l,
  • wymiary: ok. 1200 mm x 1000 mm x 1151 mm,
  • waga: ok. 53 kg,
  • dekiel: 150 mm,
  • zawór 2″: DN50.

Rodzaje zbiorników na paliwo

Zastanawiasz się, w jakich zbiornikach przechowywać można paliwo? Wszystkie kontenery IBC z oznaczeniem UN oraz UN/EX mają odpowiednie atesty do magazynowania oleju napędowego oraz paliwa.

Nowe i używane zbiorniki na paliwo

W nasze ofercie znajdują się kontenery fabrycznie nowe, ale także pojemniki używane. Bez różnicy, który wariant wybierzesz — wszystkie zbiorniki są szczelne, czyste i przygotowane do natychmiastowego użytku. W ciągłej sprzedaży mamy około 6 000 kontenerów, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziemy dla Ciebie idealną konfigurację. Odwiedź nasz sklep lub zadzwoń do nas, a znajdziemy to, czego potrzebujesz.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontenery IBC innych marek do przechowywania paliwa

Oprócz kontenerów Mauser 1000 l, w swojej ofercie posiadamy inne zbiorniki, które nadają się do magazynowania paliwa:

  • kontenery 1000 l,  600 l i 300 l firmy WERIT,
  • kontenery firmy MaschioPack.

Kontener IBC na olej napędowy — charakterystyka

Mausery, które określamy jako nadające się do przechowywania paliwa, posiadają opakowanie zewnętrzne, które wykonane jest z ocynkowanej i solidnej konstrukcji, która gwarantuje bezpieczeństwo zwłaszcza podczas transportu, ale także umożliwia układanie mauserów w stosy.
Kontenery IBC 1000 l są komfortowe w użytku — łatwe do czyszczenia i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo za sprawą polietylenu (tworzywa, z którego są produkowane) odporne są na działanie złych czynników atmosferycznych, w tym wysokich i niskich temperatur.

Atestowany zbiornik (mauser), który nadaje się do przechowywania paliwa

Na czym polegają certyfikaty, które trzeba uzyskać? Zbiorników, z jakim oznaczeniem powinieneś szukać, aby bezpiecznie móc przechowywać i transportować paliwo?

Homologacja UN

Dzięki homologacji UN mauser ma szerokie zastosowanie przy magazynowaniu i transportowaniu materiałów niebezpiecznych.

Certyfikat EX

Płyny palne, które zagrożone są wybuchem, mogą być przechowywane w kontenerach z oznaczeniem EX. Jest to certyfikat, który potwierdza, że zbiornik wykonany jest z polietylenu HDPE (tworzywa wysokiej gęstości), który odporny jest na substancje chemiczne. Dodatkowo pojemnik wewnątrz pokryty jest wieloma warstwami, a warstwa zewnętrzna jest trwale odwodząca

Spis treści