Rolmet II - sklep rolniczy

Podstawowe przyłącza do zbiornika oleju 1002E/1503E

1 ,245.38  BRUTTO

Opis produktu

Zestaw podstawowy przyłączy do zbiornika oleju opałowego 2-płaszczowego  modelu 1002E oraz 1503E

Zestaw podstawowy przyłączy do zbiornika pojedynczego, dwu-płaszczowego do przechowywania oleju opałowego i zasilania instalacji systemów olejowych.

Model E jest modelem wykonanym w systemie zbiornika w zbiorniku, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywania energii zasilającej jaką jest olej opałowy. Podwójne ściany zapewniają bezpieczeństwo w zakresie przechowywania jak i brak konieczności budowania wanien wychwytowych.

Pasuję do:

  • zbiornik 1002E oraz 1503E

W zestawie :

  • zestaw podstawowy przyłączy do zbiornika oleju opałowego 2-płaszczowego

 

Bezpieczeństwo planowania, które oszczędza Państwa czas. Niezależnie od tego, na które zbiorniki Państwo się zdecydujecie, fabrycznie zmontowane armatury zagwarantują szybką i bezproblemową instalację. Przemyślane i doskonale sprawdzone w praktyce wyposażenie oznacza bezpieczeństwo planowania w najdrobniejszych szczegółach. Półprzezroczyste armatury, trójniki i zawory pozwalają na ciągłą kontrolę. Przewody połączeniowe z ocynkowanej stali i polietylenu zapewniają łatwy montaż oraz niezawodne i bezpieczne połączenia.

Dwuścienne zbiorniki na olej opałowy spełniają bardzo wysoki standard jakości i mają długą trwałość. W odniesieniu do emisji CO2 urządzenia olejowe kondensacyjne zużywają do 30% mniej energii. Przy pomocy uzupełnień neutralnych dla klimatu (solarno-termicznych lub fotowoltaiki) osiąga się już dzisiaj cele klimatyczne przyszłości.

Zbiornik na olej opałowy

Idealny zbiornik magazynowy, zwłaszcza wówczas, kiedy konieczne jest trwałe i stacjonarne, nadziemne magazynowanie płynnych i mających konsystencję pasty mediów napełniających, jak olej opałowy i olej roślinny w różnych gałęziach przemysłu, w zakładach komercyjnych lub prywatnych domach, takie zbiorniki wykazują swój potencjał.

Zależnie od profilu wymogów można wybrać z naszej palety produktowej zbiorniki na olej opałowy z i bez opaski, a także dwuścienne zbiorniki bezpieczeństwa, które mają objętość do 5000 litrów, a oprócz tego mają atest Bio 15. Zbiorniki te można znaleźć na innych naszych aukcjach.