Kategorie

Mausery - nowe

Wybierz innego producenta:

Mausery 1000l dają możliwość transportu i nadają się do przechowywania płynnych substancji, ale też produktów. Pojemnik typu mauser można zakopać w gruncie, by nie był widoczny i nie zajmował dużo miejsca, a paleta, na której stoi mauser umożliwia magazynowanie w stosach.

Zbiornik mauser 1000l -  firma ROLMET II

Zbiornik mauser 1000 l w trzech wariantach — z certyfikacją spożywczą, z atestem UN oraz UN/EX — spełnia wszystkie wymogi i wykonany jest z tworzywa najlepszej jakości. Ustawiany jest na palecie drewnianej, metalowej lub plastikowej, co sprawia, że nadaje się do składowania materiałów w stosach. W ten sposób zaoszczędzisz dodatkowe miejsce.

Zbiornik mauser na wodę 1000l może być pojemnikiem, który idealnie sprawdzi się w przemyśle chemicznym, kosmetycznym, a nawet spożywczym i farmaceutycznym.

W ofercie mamy też usługę myjni, wypożyczanie i magazynowanie mauserów —  zapraszamy!

Pojemnik mauser 1000 l — przeznaczenie

Zbiorniki idealnie sprawdzą się w przypadku firm, które działają w branży paliwowej, ale nie tylko. Stan kontenerów, ich wymiar i wszystkie specyfikacje sprawiają, że pojemniki mauser można przeznaczyć na magazynowanie wody, ale też: odpady, piasek na zimę, kompost czy złom.

Zapoznaj się z dostępnymi modelami zbiorników i skorzystaj z naszej oferty! W razie problemów z zamówieniem zachęcamy do kontaktu. Mamy również możliwość transportu naszych produktów prosto do Klienta!

Opłacalność mausera

Mauser pojemnik opłacalny jest pod względem oszczędności miejsca składowania danej substancji. Cena pojemnika jest adekwatna do jakości! Zakupując pojemnik Mauser, otrzymujesz gwarancję, że takie opakowanie posłuży przez długi czas. Paleta, na której stoi taki pojemnik umożliwia układanie zbiorników jeden na drugim, co oszczędza dużo miejsca! Dodatkowo redukuje to również koszty związane z transportem, ponieważ nasze zbiorniki gwarantują ochronę półpłynnych i płynnych substancji, nawet w trudnych warunkach przewozowych.

Mauser zbiornik 1000l — komfort użytkowania mausera na wodę

Zbiornik 1000l mauser łatwo się napełnia i opróżnia, dzięki zamontowanym zaworom i szerokiemu wlewowi. Można też dokupić różne akcesoria, narzędzia i części, takie jak zawór czy adaptery, nakrętki i łączniki. Wszystkie części, które są w ofercie naszego sklepu charakteryzują się najlepszą jakością tworzywa i będą służyć przez długi czas.

Trwałość i odporność na lata

Polietylen, z którego wykonany jest każdy pojemnik na wodę mauser to wysokiej jakości tworzywo, które jest odporne na wszelkiego rodzaju kwasy, oleje i preparaty chemiczne czy farmaceutyczne.

Mauser 1000l — wymiary

Wymiary zbiornika 1000l są duże, a napełniony mauser do wody będzie naprawdę bardzo ciężki (jego ładowność to nawet 1500 kg). Codzienne korzystanie ze zbiornika można sobie ułatwić poprzez dodatkowe akcesoria, które dostępne są w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Zbiornik mauser — wymiary:

  • wysokość: 1170 mm,
  • podstawa: 1200 mm x 1000 mm,
  • waga: 60,5 kg.

Sprawdź wszystkie zbiorniki w naszym sklepie internetowym. Mamy dostępne też inne nowe pojemniki — Maschio, Werit i Reco. Ponadto możemy zaproponować używane produkty w stanie idealnym — pojemniki, po których nie widać śladów użycia — są dokładnie oczyszczone i gotowe do ponownego użycia. Zachęcamy do kontaktu!