MAUSER IBC 1000L

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nowe kontenery w firmie ROLMET II – sprawdź naszą ofertę ! 

 

Zbiornik Mauser 1000 l w trzech wariantach – z certyfikacją spożywczą, z atestem UN oraz UN/EX – spełnia wszystkie wymogi i wykonany jest z tworzywa najlepszej jakości. Nadaje się do ustawiania jeden na drugim, co pomoże zaoszczędzić miejsce.

Zbiornik typu Mauser o pojemności 1000 l może być pojemnikiem, który idealnie sprawdzi się w przemyśle chemicznym, kosmetycznym, a nawet spożywczym i farmaceutycznym. Oferta kontenerów Mauser jest bardzo atrakcyjna – pojemniki tego typu nadają się do transportu i przechowywania płynnych substancji, ale też produktów. Coraz więcej osób decyduje się na zakup tak dużego kontenera w celu morsowania tuż przy domu! Tak duży pojemnik można również zakopać w gruncie, by nie był widoczny i nie zajmował miejsca.

W ofercie mamy też usługę myjni, wypożyczanie i magazynowanie kontenerów – zapraszamy!

 

Zbiornik Mauser 1000 l – przeznaczenie

Zbiorniki będą doskonałe dla firm, które działają w branży paliwowej, ale nie tylko. Stan kontenerów, ale również ich wymiar i wszystkie specyfikacje sprawiają, że opakowania te można przeznaczyć na: deszczówkę, wodę, odpady, piasek na zimę, kompost, a nawet złom.

Zapoznaj się z dostępnymi modelami i skorzystaj z naszej oferty! W razie problemów z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu.

 

Dlaczego warto zamówić duży paletopojemnik?

 

Komfort użytkowania mimo dużego wymiaru

Zbiornik Mauser 1000 l łatwo się napełnia i opróżnia, dzięki zamontowanym zaworom i szerokiemu wlewowi.

 

Trwałość i wygoda przy codziennym korzystaniu z opakowania Mauser

Polietylen, z którego wykonany jest każdy zbiornik Mauser to wysokiej jakości tworzywo, które jest odporne na wszelkiego rodzaju kwasy, oleje i preparaty chemiczne czy farmaceutyczne.

 

Wymiary kontenera

Wysokość: 1170 mm
Podstawa: 1200 mm x 1000 mm
Waga: 60,5 kg

 

Sprawdź nasz sklep internetowy. Mamy dostępne też inne produkty, jak kontenery Maschio, Werit i Reco. Możemy zaproponować też używane opakowania plastikowe, po których nie widać śladów użycia – są dokładnie oczyszczone i gotowe do ponownego użycia.

Zapytanie o produkt