NOWE MAUSER IBC

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sprzedaż zbiorników w firmie ROLMET II 

Zbiornik Mauser 1000 l w trzech wariantach – z certyfikacją spożywczą, z atestem UN oraz UN/EX – spełnia wszystkie wymogi i wykonany jest z tworzywa najlepszej jakości. Nadaje się do ustawiania jeden na drugim, co pomoże zaoszczędzić miejsce.

Zbiornik Mauser na wodę o pojemności 1000 l może być pojemnikiem, który idealnie sprawdzi się w przemyśle chemicznym, kosmetycznym, a nawet spożywczym i farmaceutycznym. Oferta kontenerów Mauser jest bardzo atrakcyjna – pojemniki tego typu dają możliwość transportu i nadają się do przechowywania płynnych substancji, ale też produktów. Coraz więcej osób decyduje się na zakup tak dużego kontenera w celu morsowania tuż przy domu! Tak duży pojemnik można również zakopać w gruncie, by nie był widoczny i nie zajmował miejsca, a paleta, na której stoi dodatkowo umożliwia magazynowanie w stosach.

W ofercie mamy też usługę myjni, wypożyczanie i magazynowanie kontenerów – zapraszamy!

Pojemnik Mauser 1000 l – przeznaczenie 

Zbiorniki będą doskonałe dla firm, które działają w branży paliwowej, ale nie tylko. Stan kontenerów, ale również ich wymiar i wszystkie specyfikacje sprawiają, że zbiorniki te można przeznaczyć na: magazynowanie wody, deszczówkę, ale również na: odpady, piasek na zimę, kompost, a nawet złom.

Zapoznaj się z dostępnymi modelami i skorzystaj z naszej oferty! W razie problemów z zamówieniem, zachęcamy do kontaktu. Mamy również możliwość transportu do klienta!

Opłacalność dużego paletopojemnika

Pojemnik tego typu jest opłacalny pod względem oszczędności miejsca składowania danej substancji / produktu. Cena pojemnika jest adekwatna do jakości! Zakupując pojemnik Mauser dostajesz gwarancję, że takie opakowanie posłuży przez długi czas. Paleta, na której stoi taki pojemnik służy temu, by móc układać zbiorniki jeden na drugim, co oszczędza dużo miejsca! Dodatkowo redukuje to również koszty związane z transportem, ponieważ nasze zbiorniki gwarantują ochronę półpłynnych i płynnych substancji, nawet w trudnych warunkach przewozowych.

Pojemniki 1000 l – komfort użytkowania mausera na wodę

Zbiornik o pojemności 1000 l łatwo się napełnia i opróżnia, dzięki zamontowanym zaworom i szerokiemu wlewowi. Można też dokupić różne akcesoria, narzędzia i części, takie jak zawór czy adaptery, nakrętki czy łączniki. Wszystkie części, które są w ofercie naszego sklepu charakteryzują się najlepszą jakością tworzywa i będą służyć przez długi czas.

Zbiorniki IBC – trwałość i wygoda

Polietylen, z którego wykonany jest każdy pojemnik to wysokiej jakości tworzywo, które jest odporne na wszelkiego rodzaju kwasy, oleje i preparaty chemiczne czy farmaceutyczne.

Pojemniki IBC – wymiary 

Wysokość: 1170 mm

Podstawa: 1200 mm x 1000 mm

Waga: 60,5 kg

Sprawdź nasze inne zbiorniki w sklepie internetowym. Mamy dostępne też inne nowe pojemniki, jak oferta zbiorników Maschio, Werit i Reco. Możemy zaproponować też używane produkty – pojemniki, po których nie widać śladów użycia – są dokładnie oczyszczone i gotowe do ponownego użycia. Mamy też świetną ofertę na beczki plastikowe i inne zbiorniki.

Zapytanie o produkt