Kategorie

Akcesoria IBC

Podkategorie

Wygoda użytkowania kontenera IBC

Pojemniki IBC kupują przedstawiciele różnych branż — od budownictwa po rolnictwo, przemysł spożywczy i inne. Na zakup decydują się też często osoby, które są w trakcie budowy domu i nie mają jeszcze dostępu do wody. Zawór, w który wyposażony jest pojemnik, umożliwia łatwe opróżnianie wody i korzystanie z niej. Kontenery mają więc wiele zalet przechowywania różnych produktów. Każdy nasz produkt działa bez zarzutu, natomiast, by ułatwić sobie korzystanie, warto dodatkowo postawić na wysokiej jakości akcesoria do zbiorników, które oferujemy w ROLMET II! 

Warto zainwestować w kilka udogodnień, dzięki którym użytkowanie zbiorników IBC stanie się znacznie łatwiejsze. W naszym firmowym sklepie ROLMET II można zaopatrzyć się w różne akcesoria do zbiorników udostępnianych w dobrej cenie.

Potrzebne akcesoria IBC

Kontenery IBC są bardzo praktyczne. Można w nich przechowywać bez obaw nawet najbardziej niebezpieczne ciecze i oleje. Są łatwe w czyszczeniu, dzięki dużym zaworom, które umożliwiają łatwe napełnianie i opróżnianie. Każdy zbiornik IBC posiada miarkę, która ułatwia kontrolowanie zawartości. Różne akcesoria do zbiorników, dostępne w naszej ofercie sprawią, że użytkowanie zbiorników IBC będzie jeszcze łatwiejsze! 

W asortymencie znajduje się wiele dodatków idealnie dostosowanych do zbiorników IBC:

  • adaptery,
  • zlewki + zawór w zestawie,
  • krany spustowe,
  • nakrętki z odpowietrznikiem,
  • pokrywy gwarantujące szczelne zamknięcie,
  • wkładki,
  • zawory,
  • zlewki,

a także palety drewniane pod kontenery IBC, które ułatwią organizowanie przestrzeni magazynowej oraz transport. 

W jednym miejscu można szybko, łatwo i przyjemnie zaopatrzyć się we wszelkie praktyczne akcesoria do zbiorników zwiększające funkcjonalność zbiorników IBC.

Podczas zakupów ważną sprawą jest sprawdzenie rodzaju gwintu (gwint zewnętrzny lub wewnętrzny) do danego produktu. Mamy dostępne różne udogodnienia techniczne, dlatego ta informacja ułatwi wybór. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu — większość rozmiarów, które mają gwint wewnętrzny lub zewnętrzny. Jednak jeśli nie uda Ci się dopasować produktu do gwintu, możesz zamówić adapter, który z szybkością połączy zawór czy nakrętkę z pojemnikiem. Zachęcamy do składania zamówień w ROLMET II. W razie trudności służymy pomocą!

Mauser i inne zbiorniki IBC dostępne w naszym sklepie internetowym

Zbiorniki Mauser IBC i inne, które możesz u nas kupić mają szeroki zakres zastosowań. Ze względu na posiadany w wyposażeniu zawór często wykorzystuje się je jako zbiorniki na wodę na budowie czy też pojemnik na deszczówkę, która służy później do podlewania kwiatów w ogrodzie. Coraz więcej osób znajduje też niecodzienne rozwiązania i pojemnik IBC kupują z zamiarem morsowania w nim tuż obok domu! Standardowo wykorzystuje się je także do przechowywania paliwa, olejów, produktów z branży motoryzacyjnej, chemicznej, farmaceutycznej, a nawet spożywczej. Kontenery posiadają wszystkie atesty i certyfikaty UN. Są dopuszczone do obrotu przez ONZ. Zakupując taki pojemnik masz pewność, że spełni on Twoje oczekiwania i będzie to dobry zakup na długie lata. Szerokie otwory służą do komfortowego napełniania i opróżniania, a dodatki z naszego sklepu jeszcze bardziej usprawnią korzystanie z produktów przechowywanych w pojemniku.

W naszej ofercie znajdziesz dodatkowe narzędzia, które mogą posłużyć jako kran (zawór czerpalny). Takie rozwiązanie przydaje się, gdy trzeba często korzystać z płynów znajdujących się w kontenerze. Przydaje się to również do codziennej pielęgnacji i dbania o ogród domowy, sad czy grządki z warzywami, ponieważ do zaworu łatwo można podłączyć wąż ogrodowy, który szybko i komfortowo rozprowadzi wodę w potrzebne miejsca.

ROLMET II — autorskie rozwiązania

Wiele akcesoriów, które są dostępne na naszej stronie, produkujemy sami. Takie produkty jak nakrętka z szybkozłączem zatrzaskowym czy zlewki, tworzone są na podstawie naszych oryginalnych projektów. Korzystamy również z rozwiązań innych producentów (jak w przypadku autorskiej zlewki wyposażonej w nakrętkę przelotową od Sotralentz). Ponieważ mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym akcesoriów do kontenerów IBC, możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz wyjątkową trwałość asortymentu — przetrwają długi czas.

Najbardziej zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, stąd wszystkie nasze produkty są w pełni sprawne i wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dzięki czemu są wielokrotnego użytku. Gwarancja, że zakupione u nas produkty przetrwają najtrudniejsze warunki atmosferyczne (na przykład promieniowanie UV) i nadal będą spełniać swoją funkcję przez długie lata. 

Używany pojemnik IBC jak nowy

Zajmujemy się ponadto udostępnianiem produktów z drugiej ręki. Przed oddaniem takich akcesoriów do sprzedaży, dokładnie je sprawdzamy pod kątem technicznym. W ten sposób zyskujemy pewność, że wciąż nadają się do eksploatacji. Zamówienie używanych akcesoriów jest dobrym sposobem, by zaoszczędzić pieniądze. Są one nawet o kilkadziesiąt procent tańsze od swoich fabrycznie nowych odpowiedników.

Wszystkich zainteresowanych akcesoriami do zbiorników IBC zapraszamy do sklepu — poznaj naszą ofertę i sprawdź dostępne produkty! Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiedniego produktu, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy także na wszystkie pytania.

Sklep internetowy 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej! Nasz sklep pozwala na wybranie dodatków dostosowanych do Twojego Mausera, które jeszcze bardziej ułatwią wykorzystanie kontenera IBC i tym samym zwiększą jego funkcjonalność. W sklepie znajdziesz takie produkty jak: nakrętki, końcówki, pokrywy, adaptery, klucze, uszczelki, zawory i wiele innych — wydawać by się mogło mało ważnych — akcesoriów. To dzięki nim jeszcze bardziej docenisz plastikowy produkt do przechowywania i będziesz mógł z niego korzystać jeszcze dłużej!