Akcesoria IBC

Wyświetlanie wszystkich wyników: 121

Wygoda użytkowania

Bezpieczne składowanie lub przenoszenie kontenerów IBC zależy nie tylko od jakości pojemników, ale również zastosowanych w nich akcesoriów. Dlatego warto zainwestować w kilka udogodnień, dzięki którym użytkowanie zbiorników IBC stanie się znacznie łatwiejsze. W naszym firmowym sklepie można zaopatrzyć się w szereg akcesoriów udostępnianych w okazyjnych cenach.

Wszystkie potrzebne akcesoria

W asortymencie znajduje się wiele dodatków idealnie dostosowanych do zbiorników IBC. Posiadamy m.in.:

  • adaptery,
  • zlewki z zaworem,
  • krany spustowe,
  • nakrętki z odpowietrznikiem,
  • pokrywy,
  • wkładki,
  • zawory,
  • zlewki,

a także palety drewniane pod kontenery IBC, które ułatwią organizowanie przestrzeni magazynowej oraz transport. W jednym miejscu można zaopatrzyć się we wszelkie praktyczne akcesoria zwiększające funkcjonalność pojemników.

Autorskie rozwiązania

Wiele akcesoriów znajdujących się w ofercie sklepu produkujemy sami. Takie produkty jak nakrętka z szybkozłączem zatrzaskowym czy zlewki, tworzone są na podstawie naszych oryginalnych projektów. Korzystamy również z rozwiązań innych producentów (jak w przypadku autorskiej zlewki wyposażonej w nakrętkę przelotową od Sotralentz). Ponieważ mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym akcesoriów do kontenerów IBC, możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz wyjątkową trwałość asortymentu.

Używane produkty

Zajmujemy się ponadto udostępnianiem produktów z drugiej ręki. Przed oddaniem takich akcesoriów do sprzedaży, dokładnie je sprawdzamy pod kątem technicznym. W ten sposób zyskujemy pewność, że wciąż nadają się do eksploatacji. Zamówienie używanych akcesoriów jest dobrym sposobem, by zaoszczędzić pieniądze. Są one nawet o kilkadziesiąt procent tańsze od swoich fabrycznie nowych odpowiedników.

Wszystkich zainteresowanych akcesoriami do zbiorników IBC zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze odpowiedniego produktu, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy także na wszystkie pytania.

Zapytanie o produkt