Kategorie

Regeneracja

Profesjonalna regeneracja pojemników IBC
Oferujemy kompleksowe usługi regeneracji pojemników IBC znacznie przedłużające ich przydatność. Paletopojemniki wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu do transportowania oraz składowania substancji płynnych i cieczy. Dzięki oferowanym usługom użytkownik wygeneruje oszczędności, eliminując potrzebę zakupu nowych kontenerów. Regeneracja zmniejsza również ilość powstających odpadów, więc jest działaniem korzystnym dla środowiska naturalnego.

Usługi wykonywane są zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami ISO. Zapewniamy szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Przy większych zleceniach istnieje możliwość negocjacji. Zregenerowane zbiorniki odzyskują pierwotne parametry pracy i z powodzeniem mogą być wykorzystane w pełnym zakresie, zachowując atest UN, jeśli wcześniej go posiadały. Na świadczone usługi regeneracji udzielana jest gwarancja. Zbiorniki odbierane są bezpośrednio od klienta ze wskazanej przez niego lokalizacji.
Skuteczna regeneracja paletopojemników
Zregenerowane (lub wymienione na nowe) mogą być również zawory. W trakcie pracy usuwane są wszystkie znajdujące się na pojemnikach etykiety. Sprawdzone i w razie potrzeby wymienione zostają też kosze (klatki ochronne). W ramach usługi dostarczana jest także nowa paleta. Na koniec przeprowadzana jest ostateczna kontrola jakości, zatwierdzenie oznaczenia UN oraz dostarczenie zregenerowanych pojemników z powrotem do klienta.
Więcej informacji na temat usług regeneracji pojemników IBC można uzyskać pod podanym na stronie numerem telefonu. Zapraszamy.