Wszystkie kategorie

Beczki plastikowe

Wybierz inny rodzaj beczek:

Filtry

Pojemność beczki

Beczki plastikowe – zastosowanie

W naszej ofercie mamy opakowania, które  można wykorzystać na różne sposoby - można w nich przechowywać różnego rodzaju produkty (spożywcze, chemiczne, ale też materiały budowlane - wapno, cement). Nadają się także jako pojemniki na deszczówkę. Mimo wszystko na zakup decydują się jednak osoby, które nie mają miejsca na przechowywanie warzyw lub chcą przedłużyć ich zdatność do spożycia procesem fermentacji. Beczki plastikowe o różnych pojemnościach będą idealnym naczyniem w przypadku, gdy zamierzamy przetworzyć warzywa, na przykład do kiszenia kapusty lub ogórków. Plastikowe beczki posiadają atest i nie wchodzą w żadne reakcje z artykułami spożywczymi – każdy dostępny u nas produkt – każda lekka beczka wykonana jest  z bezpiecznego plastiku i innych tworzyw,  zapewniamy także szczelność oraz wytrzymałość takiego opakowania. Dodatkowym komfortem jest łatwe otwieranie – wystarczy odkręcić, a przy zamykaniu – zakręcić zawór. Komfort to także uchwyty przy beczkach, które ułatwiają ich przenoszenie.

Myślisz o zakupie beczek? Możemy zaproponować Ci każdą pojemność. Sprawdź ofertę naszego sklepu.

Znajdziesz u nas beczki plastikowe o różnych wymiarach i różnej pojemności – od 30l do aż 220 l. Średnica  beczki również różni się w zależności od wybranego modelu. Bogata oferta produktów sprawia, że każdy znajdzie to, czego i w jakim celu potrzebuje. Zapraszamy do poznania oferty sklepu ROLMET II.

Propozycja beczek z deklem i pierścieniem

Tworzywo z jakiego produkujemy nasze beczki, sprawia, że oferujemy wysokiej jakości produkty do składowania, dostępne w pojemnościach:
- beczka plastikowa 30l,
- beczka plastikowa 60l,
- beczka plastikowa 100l,
- beczka plastikowa 120l,
- beczka plastikowa 150l,
- beczka plastikowa 220l.

Każdy produkt i każda znajdująca się w asortymencie duża beczka plastikowa z deklem i pierścieniem posiada atest UN, czyli może służyć do transportowania towarów niebezpiecznych, a ponadto mieć styczność z żywnością. Produkty przystosowane są do wielu rodzajów transportu: drogowego, kolejowego, lotniczego czy morskiego. Wykonane z wytrzymałego polietylenu, są całkowicie szczelne po zamknięciu oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i substancje chemiczne. Dzięki czemu blokuje to przedostanie się niechcianych zapachów.

Niezawodne plastikowe opakowania do transportu - komfortowe przechowywanie

Beczki posiadają ocynkowane pierścienie z dźwigniowym zamkiem. Znajdująca się na nich zawleczka umożliwia plombowanie. W ofercie znajdują się również beczki z wygodnymi chwytakami, co znacznie ułatwia ich przenoszenie. Można je składować piętrowo i przewozić na paletach bądź w kontenerach.

Beczka plastikowa – produkt, który spełni Twoje oczekiwania

W naszym sklepie stawiamy na jakość i zadowolenie klientów z zakupionych przez nich produktów. U nas dobierzesz odpowiednią plastikową beczkę do swoich potrzeb. Czy jesteś rolnikiem, posiadającym duże gospodarstwo, czy osobą prywatną, która chce samodzielnie zrobić ogórki kiszone – dla każdej grupy ludzi znajdziemy zadowalający produkt.

Przy wyborze beczki należy pamiętać, że nie musi ona służyć jedynie do przechowywania w celu kiszenia warzyw, ale również do przetwarzania owoców i robienia wina czy piwa w warunkach domowych.

ROLMET II – produkty, których szukasz

Sklep internetowy ROLMET II ułatwia zakup, ponieważ każdy z oferowanych produktów, można obejrzeć w konkretnych podstronach i zamówić – dostawa do domu to wygodna opcja, Gwarantujemy, że zamówiona przez Ciebie plastikowa beczka będzie Ci długo służyć. Beczka plastikowa wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa, co zapewnia trwałość przez wiele lat. W ofercie posiadamy także beczki plastikowe używane, które są dokładnie oczyszczone oraz szczelne - przygotowane do natychmiastowego użytku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym! W razie problemów, nasi pracownicy służą pomocą.

Potrzebujesz czegoś trwalszego? Sprawdź beczki metalowe