Kategorie

Kanistry na paliwo

Wybierz inną podkategorię kanistrów:

Filtry

Pojemność kanistrów

Szukasz odpowiedniego kanistra na paliwo, który zagwarantuje Ci komfort użytkowania? W ofercie naszego sklepu znajdują się pojemniki na paliwo o różnej pojemności. Sprawdzają się doskonale w przypadku przechowywania różnych substancji, nawet tych najbardziej niebezpiecznych i żrących. Wiele osób wybiera je jako kanistry na benzynę. Kanistry na paliwo, które znajdują się w naszym asortymencie, są bardzo trwałe. To dobry zakup na wiele lat.

Zobacz, co znajduje się w naszej ofercie i wybierz pojemnik dopasowany do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto zakupić kanister na paliwo?

Zbiornik na paliwo to produkt, który powinien mieć swoje miejsce w każdym garażu. Mimo że znajduje zastosowanie w różnych branżach (przemysłowej, motoryzacyjnej, chemicznej), to także w domach mieszkalnych jest użytkowany bardzo często.

Każdy pojemnik (w tym przypadku ten z przeznaczeniem do paliw samochodowych) jest specjalnie testowany i posiada zatwierdzenie UN. To najlepszy, a przede wszystkim bezpieczny sposób na przechowywanie i transportowanie takich cieczy.

Komfort użytkowania

Kanistry na paliwo są wygodne w użytkowaniu ze względu na uchwyt. Na dodatek sam pojemnik jest bardzo lekki. Dopiero po napełnieniu będzie trudniejszy do przenoszenia w inne miejsce.

Kanistry na paliwo z tworzywa wysokiej jakości

Oferowane przez nas pojemniki wykonane są z najwyższej jakości materiałów — najczęściej z tworzywa HDPE, czyli polietylenu o dużej gęstości. Dzięki temu kanistry są szczelne, bardzo wytrzymałe, a przy tym lekkie i komfortowe w użytkowaniu. Polietylen jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, dlatego bez obaw można go przechowywać zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Sprawdź naszą ofertę kanistrów na benzynę i inne substancje płynne

W sklepie ROLMET II znajdziesz kanistry różnego rodzaju. Te dedykowane do paliwa mają pojemność od 5 do 20 litrów.

Zachęcamy również do sprawdzenia innych kategorii produktowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. W ofercie posiadamy także używane kontenery, które są odpowiednio przygotowywane do ponownego użytku.