Wszystkie kategorie

Kanistry na wodę

Wybierz inną podkategorię kanistrów:

Filtry

Pojemność kanistrów

Szukasz odpowiedniego pojemnika na wodę, który będzie wygodny w użytkowaniu i ułatwi Ci podróże do miejsc, w których dostęp do bieżącej wody jest utrudniony? A może szukasz dobrej metody na przechowywanie czy transportowanie nie tylko wody, ale również innych substancji, na przykład nawozów do roślin? Sprawdź naszą ofertę. Kanistry na wodę to bardzo praktyczne pojemniki, które warto mieć na wszelki wypadek. Bądź zawsze przygotowany.

Kanistry na wodę dostępne w sklepie internetowym ROLMET II

Wybrany kanister zamówisz szybko i wygodnie za pośrednictwem naszego sklepu online. W ofercie mamy kanistry na wodę od 6 do 30 litrów. Każdy wyposażony jest w wygodny uchwyt. Posiadamy też kanistry-umywalki z kranem umożliwiającym komfortowy pobór wody, a nawet dozownikiem mydła.

Takie pojemniki najczęściej wykorzystywane są podczas wakacji, na polach namiotowych. Doskonale sprawdzają się też w pracy kierowców, pracowników budowlanych oraz rolników.

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania — kanistry na wodę z atestem UN

Kanistry na wodę wykonane są z trwałego tworzywa, które gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne. Polietylen, z którego oferowane kanistry zostały wykonane to tworzywo najwyższej klasy, dzięki któremu masz pewność, że pojemnik będzie Ci służyć przez długi czas. Każdy kanister posiada kurek i pozwala na szczelne zamknięcie pojemnika — masz pewność, że woda nie ucieknie. 

Nie martw się o brak dostępu do wody. Zamów nasz pojemnik i przechowuj wodę w bezpiecznym pojemniku, który nadaje się do kontaktu z żywnością. Oferowane pojemniki na wodę zostały poddane wymaganym testom i posiadają atesty.