Zbiornik na olej opałowy 1000l dwupłaszczowy (1002E) - bez przyłączy (99996)

2 739,83  BRUTTO

Złóż zapytanie o ten produkt

Zobacz inne warianty tego samego produktu

Opis produktu

Zbiornik na olej opałowy 2-płaszczowy model 1002E 1000L firmy WERIT - bez przyłączy

Bezpieczny model zbiornika dwupłaszczowego do przechowywania oleju opałowego 1000l i zasilania instalacji systemów olejowych.

Model E jest modelem wykonanym w systemie zbiornika w zbiorniku, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywania energii zasilającej jaką jest olej opałowy. Podwójne ściany zapewniają bezpieczeństwo w zakresie przechowywania jak i brak konieczności budowania wanien wychwytowych (w przypadku zbiorników jednopłaszczowych jest to konieczne).

Zbiornik wyposażony jest w 4 króćce do montażu urządzeń do instalacji: napełniającej, zasilającej, odpowietrzającej, rezerwowej.

W zestawie:

  • zbiornik na olej dwupłaszczowy 1000 litrów
  • brak przyłączy - dostępne na innych aukcjach

 


 

Dane techniczne:

  • Długość: 1445 mm
  • Szerokość: 740 mm
  • Wysokość: 1367 mm bez armatury, 1527 mm z armaturą
  • Pojemność: 1000 l

 

Bezpieczeństwo planowania, które oszczędza Państwa czas. Niezależnie od tego, na które zbiorniki Państwo się zdecydujecie, fabrycznie zmontowane armatury zagwarantują szybką i bezproblemową instalację. Przemyślane i doskonale sprawdzone w praktyce wyposażenie oznacza bezpieczeństwo planowania w najdrobniejszych szczegółach. Półprzezroczyste armatury, trójniki i zawory pozwalają na ciągłą kontrolę. Przewody połączeniowe z ocynkowanej stali i polietylenu wysokiej gęstości, zapewniają łatwy montaż oraz niezawodne i bezpieczne połączenia.

 


 

Dwupłaszczowe zbiorniki na olej opałowy firmy Werit spełniają bardzo wysoki standard jakości i mają długą trwałość. W odniesieniu do emisji CO2 urządzenia olejowe kondensacyjne zużywają do 30% mniej energii. Przy pomocy uzupełnień neutralnych dla klimatu (solarno-termicznych lub fotowoltaiki) osiąga się już dzisiaj cele klimatyczne przyszłości.

 


 

Zbiornik na olej opałowy 1000l

Idealny zbiornik przemysłowy/magazynowy, zwłaszcza wówczas, kiedy konieczne jest trwałe i stacjonarne, nadziemne magazynowanie płynnych i mających konsystencję pasty mediów napełniających, jak olej opałowy i olej roślinny w różnych gałęziach przemysłu, w zakładach komercyjnych lub prywatnych domach, takie zbiorniki wykazują swój potencjał.

Zbiornik posiada aprobatę techniczną.

 

Kod produktu: 99996