Rolmet II - sklep rolniczy
Wszystkie kategorie

Skrzynki plastikowe

Wytrzymałe skrzynki plastikowe w różnych kolorach 

W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery pochodzące od firmy WERIT. To wyjątkowo solidne plastikowe pojemniki tworzone z termoplastycznych tworzyw sztucznych PP oraz PE-HD. Są one wykonane z dobrej jakości plastiku. Dzięki temu są odporne na deformację i mogą być wykorzystywane w temperaturach sięgających od -40 do 70ºC. Nie poddają się działaniu żrących kwasów ani chemikaliów. To oznacza, że można je stosować nawet w branży chemicznej. Ze względu na swoją wygodną budowę oraz wymiary pojemnika WERIT upraszczają organizowanie przestrzeni magazynowej, a także ułatwiają transport przechowywanych w nich rzeczy. Dno pełne i kształt pojemników sprawia, że nadają się do magazynowania w stosach, co pozwoli zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Nadają się także do transportu.

Kontenery można wybrać w różnych rozmiarach (np. 600x400x125 czy 600x400x200) oraz kolorach (do wyboru: czerwony, żółty, zielony i niebieski). Różna nośność od 5 kg do 50 kg! Wszystkie modele posiadają takie same parametry wytrzymałościowe.

Skrzynki z odpowiednimi atestami – zastosowanie

Nasze kontenery znajdują skuteczne zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu spożywczego, a także w rolnictwie. Są doskonałe do przechowywania żywności – przykładowo mięsa czy pieczywa, ale też jako skrzynki na warzywa czy owoce. Wykorzystuje się je także jako wkłady do wód butelkowanych, opakowania magazynowe, a nawet kuwety.

Atrakcyjne ceny 

Pojemniki plastikowe udostępniamy w wyjątkowo niskich cenach dzięki stałej współpracy z producentem. Są one konkurencyjne pod tym kątem na tle innych ofert. Dlatego zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszych produktów, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Sprawdź nasz sklep!

Główną ofertą naszego sklepu są kontenery IBC – nowe i używane. Skupowane są specjalnie oczyszczane i dezynfekowane w myjni IBC i przygotowane do ponownego użytku. Oprócz tego w sklepie znajdują się także liczne akcesoria, które szybko usprawnią korzystanie z zakupionego produkt.W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z działem handlowym – nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze produktu dopasowanego do Państwa potrzeb!