Skrzynki

Wytrzymałe skrzynki w różnych rozmiarach i kolorach
W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery pochodzące od firmy WERIT. To wyjątkowo solidne skrzynki tworzone z termoplastycznych tworzyw sztucznych PP oraz PE-HD. Dzięki temu są odporne na deformację i mogą być wykorzystywane w temperaturach sięgających od -40 do 70ºC. Nie poddają się działaniu żrących kwasów ani chemikaliów. To oznacza, że można je stosować nawet w branży chemicznej. Ze względu na swoją wygodną budowę oraz wymiary skrzynki WERIT upraszczają organizowanie przestrzeni magazynowej, a także ułatwiają transport przechowywanych w nich rzeczy.

Kontenery można wybrać w różnych rozmiarach (np. 600x400x125 czy 600x400x200) oraz kolorach (czerwone, żółte, zielone i niebieskie). Wszystkie modele posiadają takie same parametry wytrzymałościowe.
Atrakcyjne ceny skrzynek od e1 do e5
Skrzynki udostępniamy w wyjątkowo niskich cenach dzięki stałej współpracy z producentem. Są one konkurencyjne pod tym kątem na tle innych ofert. Dlatego zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi propozycjami, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapytanie o produkt