Kategorie

Skrzynki plastikowe

Produkty, które mamy w ofercie skrzynek z tworzywa sztucznego przydają się w różnych oklicznościach. Niezależnie czy do firmy czy do domu, posiadanie kilku sztuk pojemników z pokrywą pozwala na łatwiejszy transport czy przechowywanie wielu rzeczy. Najwyższa jakość plastiku, odporność na wiele czynników, sprawiają, że zakup skrzynek marki Werit pozwoli nam użytkować je przez bardzo długi okres bez obaw, że ulegną one zniszczeniu. Wiele wymiarów skrzynek z pokrywą lub bez - wybierz odpowiednią dla swoich potrzeb i złóż zamówienie. Potrzebujesz kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk? Skontaktuj się z nami przed zamówieniem! 🙂

Wytrzymałe skrzynki plastikowe z pokrywą w różnych kolorach

W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery pochodzące od firmy WERIT. To wyjątkowo solidne plastikowe pojemniki tworzone z termoplastycznych tworzyw sztucznych PP oraz PE-HD. Są one wykonane z dobrej jakości plastiku. Dzięki temu są odporne na deformację i mogą być wykorzystywane w temperaturach sięgających od -40 do 70ºC. Nie poddają się działaniu żrących kwasów ani chemikaliów. To oznacza, że można je stosować nawet w branży chemicznej. Ze względu na swoją wygodną budowę oraz wymiary pojemnika WERIT upraszczają organizowanie przestrzeni magazynowej, a także ułatwiają transport przechowywanych w nich rzeczy. Dno pełne i kształt pojemników sprawia, że nadają się do magazynowania w stosach, co pozwoli zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Nadają się także do transportu.

Skrzynki można wybrać w różnych rozmiarach, np.

  • 600 x 400 x 125 (oznaczenie E1)
  • 600 x 400 x 200 (oznaczenie E2)
  • 600 x 400 x 300 (oznaczenie E3)
  • 400 x 300 x 125 (oznaczenie E4)

oraz kolorach:

  • czerwony,
  • żółty,
  • zielony
  • niebieski.

Różna nośność od 5 kg do 50 kg! Wszystkie modele posiadają takie same parametry wytrzymałościowe oraz do wszystkich pojemników mamy uniwersalną pokrywę.

Zastosowanie skrzynek plastikowych

Nasze pojemniki plastikowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu spożywczego, magazynowego, a także w rolnictwie. Plastikowe pojemniki używane są do przechowywania mięsa. Coraz częściej skrzynki z naszego sklepu używane są w piekarniach, czy w sklepach warzywnych jako skrzynki na warzywa czy owoce. Wykorzystuje się je także jako wkłady do wód butelkowanych, opakowania magazynowe, a nawet kuwety.

Atrakcyjne ceny pojemników plastikowych w Rolmet II!

Pojemniki plastikowe mamy w sprzedaży w wyjątkowo niskich cenach dzięki stałej współpracy z producentem. Są one konkurencyjne pod tym kątem na tle innych ofert. Dlatego zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszych produktów, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.