Kategorie

Beczki na deszczówkę

Podkategorie:

Pojemność beczki

Beczki na deszczówkę i wodę pitną

Beczka plastikowa i stalowa na wodę deszczową, wykonana jest tak, aby korzystanie z niej na co dzień było komfortowe. Dlatego wszystkie beczki posiadają szeroki wlew, który umożliwia łatwe i szybkie opróżnianie, a także napełnianie pojemnika. Mimo większej pojemności (np. 220 l), nasze pojemniki są lekkie i praktyczne. Każdy z naszych zbiorników sprawdza się w przechowywaniu wody deszczowej, ale można w nich także magazynować chemiczne substancje żrące i niebezpieczne, a nawet artykuły spożywcze! Wystarczy dobrać odpowiednią pojemność, zainstalować w wyznaczonym miejscu i gotowe! Pomyśl o zakupie takiego pojemnika. Nie wiesz jaki pojemnik wybrać? Sprawdź!

Beczka do deszczówki i na wodę pitną - charakterystyka

W sklepie ROLMET II oferujemy beczki plastikowe oraz metalowe i stalowe do zbierania deszczówki m.in. rury spustowej. Każdy pojemnik do magazynowania wody deszczowej posiada atest UN i certyfikat spożywczy, który pozwala na kontakt z żywnością. Beczki na wodę deszczową i pitną wykonane są z trwałych materiałów, które gwarantują długie użytkowanie. Polietylen o wysokiej gęstości HDPE to tworzywo, z którego wykonane są beczki plastikowe - są bardzo wytrzymałe, szczelne w 100% oraz nie ulegają one zmianom na skutek trudnych warunków atmosferycznych. Można je ustawiać w stosie i transportować. Beczki stalowe / metalowe nie są przeznaczone jedynie do gromadzenia wody deszczowej - są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję i świetnie sprawdzają się w magazynowaniu oraz transporcie oleju, benzyny czy też paliwa Diesel. Beczki spełniają walory estetyczne - nie będą psuć wyglądu Twojego ogrodu, ponieważ w łatwy sposób możesz ustawić je, na przykład z tyłu domu i wkomponować w otoczenie.

Plastikowe beczki na wodę deszczową - zastosowanie

Beczki pełnią wiele funkcji, ale te, które przeznacza się na zbieranie deszczówki, stają się proekologiczne - to dobre rozwiązanie dla środowiska. Warto pomyśleć o przyszłości naszej planety. Z tego więc powodu warto zainteresować się podłączeniem zbiornika w swoim domu. Woda deszczowa, która zbiera się w beczce może posłużyć do podlewania roślin wokół domu,  czy do podlewania ogrodu. Rośliny potraktują taką wodę jak specjalną pielęgnację. Oprócz tego  znajduje wykorzystanie w gospodarstwie domowym - dzięki temu, że woda deszczowa nie ma w sobie kamienia ani innych bakterii, doskonale sprawdzi się jako woda do spłukiwania toalety. Można nią nawet umyć okna i podłogi! Niektóre osoby korzystają z niej nawet podczas prania - przez brak kamienia ubrania będą bardziej miękkie. Taka woda może być wykorzystywana także do mycia auta. Zastanów się ile na takie proste codzienne czynności porządkowe przeznacza się wody wodociągowej. Zbiornik przyda się w każdym gospodarstwie domowym. A gdyby tak zaoszczędzić zużycie wody dzięki deszczówce i zmniejszyć swoje rachunki? 

Czy zbieranie wody deszczowej jest trudne? Jak się przygotować? Beczka do wody deszczowej

Najłatwiejszy sposób to połączenie pojemnika z rynną, natomiast są także inne rozwiązania w celu gromadzenia wody deszczowej, ale wymagają one specjalistycznej wiedzy, ponieważ są zdecydowanie bardziej skomplikowane. Montaż beczki na wodę deszczową pierwszym sposobem jest przyjemny i każdy powinien sobie z nim poradzić. Jeśli jednak masz obawy, możesz zapytać naszego pracownika o pomoc - wyjaśni krok po kroku jak sprawić, aby pojemnik zbierał wodę! Wskazówka - beczka na wodę o pojemności 100 l spokojnie wystarczy na podlanie roślin w małym ogrodzie. Taka beczka na deszczówkę przyda się w każdym domu! 

Jaką pojemność beczki na wodę opadową wybrać?

Jak wybrać zbiornik? Jest to kwestia bardzo indywidualna, ponieważ każde gospodarstwo ma swoje zapotrzebowanie - niektórzy wykorzystują większą ilość wody, a inni potrzebują jej dużo mniej. W sklepie ROLMET II mamy spory wybór beczek od plastikowych po stalowe / metalowe o różnej pojemności:
- beczki 30l,
- beczki 60l,
- beczki 80l,
- beczki 120l,
- beczki 150l,
- beczki 220l.

Oferujemy zbiorniki nowe, ale posiadamy także używane, które przed wystawieniem do sprzedaży są dokładnie myte i testowane pod kątem szczelności. Masz gwarancję, że beczka do zbierania deszczówki - plastikowa bądź metalowa, jest w nienaruszonym stanie i odbierając ją będzie gotowa do ponownego użytku! Posłuży Ci jeszcze na długie lata. 

Wypróbuj ekologiczne zachowania z użyciem beczki na deszczówkę

Korzystanie z wody opadowej, która zbiera się w beczce jest zachowaniem, które zasługuje na pochwałę. Oprócz tego, że oszczędzasz pieniądze, chronisz także środowisko! Woda z deszczu należy bowiem do źródeł odnawialnych. Kupując beczkę, staniesz się eko i przyczynisz się do dbania o naszą planetę. Zatroszcz się o naturę już dziś i wykonaj ten pierwszy krok!

Wybierz życie w zgodzie z naturą, wybierz zbiornik na deszczówkę o większej pojemności już dziś i zatroszcz się o środowisko już dziś i zmniejsz zużycie wody!

Beczki na paliwo

Czy wiesz, że wszystkie pojemniki z naszej oferty, które mają oznaczenie UN i EX oraz kontenery 600l i 300l firmy WERIT, a także kontenery firmy Maschiopack nadają się do magazynowania paliwa? Te pojemniki posiadają wymagane atesty i spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu możesz w nich magazynować oraz transportować paliwo oraz inne niebezpieczne substancje. Beczki na paliwo wykonane są z polietylenu, który odporny jest na działanie czynników atmosferycznych oraz niskich, a także wysokich temperatur. Dla usprawnienia codziennej pracy, możesz pomyśleć o zamontowaniu specjalnej pompy do opróżniania paliw.

Sklep internetowy ROLMET II - Zapraszamy!

Nasz sklep oprócz beczek różnego rodzaju, ma w swojej ofercie również inne większe zbiorniki na deszczówkę (i nie tylko). Dodatkowo posiadamy także akcesoria do zbiorników i narzędzia, które sprawią, że korzystanie z naszych produktów okaże się jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe. Istnieje możliwość wyposażenia w metalowy lub plastikowy kranik spustowy. Można też podłączyć beczkę do rury. Są to adaptery, łączniki, zawory - sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Zapraszamy do zakupu, bądź kontaktu telefonicznego, jeśli możemy w jakiś sposób doradzić przy wyborze odpowiedniego produktu. Oferujemy sprzedaż wysyłkową na terenie Polski, Życzymy udanych zakupów!