Beczka plastikowa 60l – z deklem na klamrę / używana (14839)

70,00  BRUTTO

Pojemność – 60 L
Ø Otworu – 330 mm
Wysokość – 620 mm
Materiał – HDPE (polietylen o dużej gęstości)

Wielokrotnego użytku
Dekiel z uszczelką i obejmą

Jeżeli zamawiasz powyżej 50 sztuk produktu, to prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Opis produktu

 

PLASTIKOWA UŻYWANA BECZKA 60L

Umyta, czysta, używana beczka z deklem zamykanym na klamrę, które można łatwo otworzyć i zamknąć. Zapewnia to łatwy dostęp do przechowywanych produktów.

Pojemność: 60 L
Kolor: niebieski
Średnica otworu: 33 cm
Wysokość: 62 cm

 

 

 

Rączki beczki pozwalają na wygodne przenoszenie.
Łatwa do czyszczenia i utrzymania w higienicznym stanie.

Warto zwrócić uwagę na beczki z obejmą, gdyż zapewniają one całkowitą szczelność. Nie martw się o wycieki czy dostęp powietrza.

 

Kupując używane beczki na naszych aukcjach masz 100% pewność, że są one dokładnie przygotowane do dalszego, bezpiecznego przechowywania i transportu różnych substancji.

Beczki, które posiadamy w sprzedaży są we wzorowym stanie technicznym i wizualnym. Swoim standardem nieznacznie odbiegają od fabrycznie nowego produktu.

Dzięki poddaniu ich odpowiedniemu procesowi mycia, wyparzania i suszenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, beczki są wolne od wszelkich zanieczyszczeń oraz neutralne zapachowo.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która w swoim zapleczu posiada certyfikowaną myjnię, gwarantując tym samym wysoką jakość czyszczenia beczek. Posiadamy stosowne zezwolenia na przystosowanie tego typu opakowań do ponownego użytku. Na życzenie klienta wystawiamy zaświadczenie, na którym znajduje się numer naszego zezwolenia.

Kod produktu: 14839