Beczka plastikowa 60 L / używana

65,01  BRUTTO

Pojemność – 60 L
Ø Otworu – 330 mm
Wysokość – 620 mm
Materiał – HDPE (polietylen o dużej gęstości)

Wielokrotnego użytku
Dekiel z obejmą

Jeżeli zamawiasz powyżej 50 sztuk produktu, to prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Brak w magazynie

Opis produktu

Kupując używane beczki na naszych aukcjach masz 100% pewność, że są one dokładnie przygotowane do dalszego, bezpiecznego przechowywania i transportu różnych substancji.

Beczki, które posiadamy w sprzedaży są we wzorowym stanie technicznym i wizualnym. Swoim standardem nieznacznie odbiegają od fabrycznie nowego produktu.

Dzięki poddaniu ich odpowiedniemu procesowi mycia, wyparzania i suszenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, beczki są wolne od wszelkich zanieczyszczeń oraz neutralne zapachowo.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która w swoim zapleczu posiada certyfikowaną myjnię, gwarantując tym samym wysoką jakość czyszczenia beczek. Posiadamy stosowne zezwolenia na przystosowanie tego typu opakowań do ponownego użytku. Na życzenie klienta wystawiamy zaświadczenie, na którym znajduje się numer naszego zezwolenia.

⭐PLASTIKOWA BECZKA 60L⭐

Umyta, czysta, używana beczka z deklem zamykanym na klamrę.

✨Uniwersalne zastosowanie! ✨ Niezastąpione narzędzie w wielu dziedzinach!

Idealna do kiszenia, sprawdzi się przy przygotowywaniu zimowych przetworów. Wygodnie i bez problemu ukisisz w niej solidny zapas kapusty oraz ogórków.

Perfekcyjna do przechowywania różnych substancji, płynów lub materiałów sypkich. Oferuje ona wszechstronność, trwałość i wygodę w użytkowaniu, spełniając potrzeby wielu różnych dziedzin, zarówno domowych, jak i w ogrodzie, garażu czy w przemyśle. Bez względu na to, czy potrzebujesz przechowywać chemikalia, oleje, pasze dla zwierząt lub wodę ta beczka spełni Twoje wymagania.

Wymiary:

-wysokość: 63 cm

-średnica wlewu: 33 cm

Kolor: niebieski

Beczka 60 l z obejmą plastikowa niebieska mocna Marka bez marki

✨Warto zwrócić uwagę na beczki z obejmą, gdyż zapewniają one całkowitą szczelność podczas fermentacji oraz składowaniu p

Beczka 60 l z obejmą plastikowa niebieska mocna Kod producenta B60l

roduktów.

✔️ Z deklem zamykanym na klamrę, które można łatwo otworzyć i zamknąć. Zapewnia to łatwy dostęp do przechowywanych produktów.

✔️ Rączki beczki pozwalają na wygodne przenoszenie.

✔️Łatwa do czyszczenia i utrzymania w higienicznym stanie, gwarantując, że Twoje przetwory będą przechowywane w czystym i bezpiecznym środowisku.

✨ Zadbaj o środowisko, dając drugie życie produktowi. Dzięki temu wspierasz zrównoważony rozwój i redukujesz odpady.

Nie tylko nadaje się do kiszenia ogórków i kapusty, ale również do przechowywania innych domowych przetworów, jak pikle, marynowane warzywa czy nawet suszenie owoców. To wszechstronne rozwiązanie dla Twojej kuchni. Również na płyny takie jak: woda, paliwa, oleje, deszczówka i wiele innych oraz na wszelakie produkty sypkie. Świetnie sprawdza się na działce, na budowie i w domu.