Kanister 20 litrów Din 61 niebieski z odpowietrznikiem

25.01  BRUTTO

Kategoria:

Kanister z atestem UN i odpowietrznikiem

Kanister posiada atest UN, więc nadaje się do przechowywania płynnych materiałów, a także składników żywności. Dzięki temu, że jest wykonany z twardego materiału - polietylenu, przystosowany jest do transportu. Pojemnik wykonany z polietylenu spełnia wysokie wymagania ADR. Kształt kanistrów zapewnia doskonałą stabilność, a twardy materiał i budowa kanistra umożliwia ustawianie w stosy i bezpieczną paletyzację, co pomaga zaoszczędzić dodatkowe miejsce. Kanister plastikowy 20l ma odpowietrznik.

Dodatkowo posiada innowacyjne rozwiązanie - pasek ze skalą, który określa ilość cieczy znajdującej się w środku. Kanister plastikowy 20l jest produktem uniwersalnym, ponieważ produkt nadaje się do prawie każdego rodzaju wypełnienia i sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu - nawet w przemyśle spożywczym. Ma neutralny zapach - fizjologicznie nieszkodliwy. Kanister plastikowy 20l wyposażony jest w wygodny uchwyt - gwarantuje to komfort użytkowania.

Dane techniczne, wymiary kanistra

Uniwersalny kanister plastikowy 20 l , certyfikat UN/Y , średnica wlewu Ø 61 mm, średnica odpowietrznika Ø 25 mm,  waga pojemnika 760 g, wymiary zewnętrzne dł. 295/ szer. 250/ wys. 380 mm.

Cena za komplet z nakrętkami.

Przy zakupie większej ilości oferujemy ceny hurtowe.

Informacje dodatkowe

Waga 0.760 kg
Wymiary 29.5 × 25.0 × 38.0 cm

Zapytanie o produkt