Wózek do transportu beczki (99909)

1 265,01  BRUTTO

Wymiary: 77 x 77 x wys. 11,2 cm;

Pojemność wychwytowa:  l;

Obciążenie statyczne:  kg;

Obciążenie dynamiczne:  kg;

Waga: 8 kg;

Jeżeli zamawiasz powyżej 50 sztuk produktu, to prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Na stanie

Kategoria:

Opis produktu

Wózek do beczek to solidne i praktyczne rozwiązanie dla osób potrzebujących przemieszczać beczki w sposób bezpieczny i efektywny. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (77 x 77 x wys. 11,2 cm) wózek jest łatwy w manewrowaniu nawet w ciasnych przestrzeniach, co czyni go idealnym do obsługi beczek w magazynach, warsztatach oraz na placach budowy.

Kluczowe cechy wózka do beczek:

  1. Stabilność i wytrzymałość: Konstrukcja wózka zapewnia stabilność podczas transportu, a materiały użyte do jego wykonania gwarantują długotrwałą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.
  2. Ergonomia: Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu uchwytowi i mechanizmom, praca z wózkiem jest wygodna i nie wymaga dużego wysiłku fizycznego.
  3. Łatwość obsługi: Wózek jest intuicyjny w użytkowaniu, co pozwala na szybkie i bezproblemowe przemieszczanie beczek przez jedną osobę.
  4. Lekkość: Wózek jest stworzony z tworzywa sztucznego, dlatego też przy wadze 8 kg wózek do beczek jest łatwy do przenoszenia i przechowywania, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność.
  5. Wielofunkcyjność: Wózek jest przystosowany do ergonomicznego transportu różnych typów beczek, co czyni go wszechstronnym narzędziem w każdym środowisku pracy. Może być używany zarówno w magazynach, jak i w przemyśle chemicznym czy spożywczym.

Zastosowania:

  • Magazyny i logistyka: Idealny do transportu beczek z produktami spożywczymi, chemikaliami, olejami i innymi materiałami.
  • Warsztaty i serwisy: Ułatwia przemieszczanie dużych pojemników z olejami, smarami czy innymi płynami eksploatacyjnymi.
  • Placówki przemysłowe: Niezbędny w środowiskach, gdzie często korzysta się z beczek z różnymi materiałami.
  • Budownictwo: Pomaga w transporcie materiałów budowlanych, takich jak farby, rozpuszczalniki czy inne płyny.

Wózek do transportu beczki to niezastąpione narzędzie, które znacząco ułatwia i przyspiesza procesy logistyczne związane z przemieszczaniem ciężkich pojemników. Jego konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, co czyni go idealnym wyborem dla firm i warsztatów poszukujących efektywnych rozwiązań do transportu beczek. Dzięki niemu proces transportu staje się bezpieczniejszy i bardziej efektywny, co przyczynia się do poprawy ogólnej wydajności pracy.