NOWY WKŁAD DO MAUSERA 1000L UN/ADR

310 ZŁ/NETTO

Kategoria:

Nowy wkład do kontenera IBC 1000 l, który posiada wszystkie certyfikaty! Wykonany z najlepszych materiałów wkład do paletopojemnika sprawdzi się doskonale w magazynowaniu najbardziej szkodliwych i żrących substancji. Wkład do mausera 1000l z polietylenu HDPE pozwala na wykorzystanie wkładu do magazynowania nawet niebezpiecznych substancji chemicznych.

Wkład do kontenera IBC 1000l - przeznaczenie

Idealny do magazynowania wody oraz innych płynnych substancji, takich jak: paliwo, olej, odpady, a nawet piasek, kompost czy złom. Jest również odpowiedni do magazynowania produktów spożywczych. Idealnie nada się na budowę lub działkę w celu magazynowania deszczówki, która posłużyć może jako woda do podlewania roślin. Wkład 1000l posiada dolny zawór do opróżniania, dzięki czemu mimo dużych gabarytów jest wygodny w użytkowaniu. Dodatkowym plusem jest to, że pojemnik jest półprzezroczysty, dzięki czemu można kontrolować ilość substancji znajdującej się w pojemniku.

Wkład do mausera 1000l - wymagane certyfikaty

Nadaje się do transportu, ponieważ spełnia wymagania ADR oraz posiada certyfikat UN. Przed napełnieniem trzeba włożyć nowy wkład do klatki, ponieważ bez niej wkład nie jest zdatny do użytku. 

Sklep ROLMET II

W ofercie sklepu ROLMET II znajdziesz również kontenery IBC w zestawie z klatką. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi produktami - między innymi możesz u nas kupić: nowe i używane pojemniki IBC, skrzynki, plastikowe beczki, kanistry o różnej pojemności i wszelkiego rodzaju akcesoria, które ułatwią codzienną pracę z kontenerem: adaptery, złączki i inne narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego ROLMET II. Służymy pomocą!

Zapytanie o produkt