Grill z beczki

1 845,00  BRUTTO

WYMIARY:
Długość: 75 cm (z półką 105 cm)
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 112 cm (z kominkiem)

WYMIARY RUSZTU:
Długość: 67 cm
Szerokość: 40 cm
Grubość prętów: 5 mm

Jeżeli zamawiasz powyżej 50 sztuk produktu, to prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu ustalenia kosztów wysyłki.
Kategoria:

Opis produktu

W sprzedaży NOWY grill z beczki o grubości blachy 1,5mm. Posiada kółka, które ułatwiają przemieszczanie oraz półkę dolną i boczną (możliwość złożenia). Na boku znajduje się kominek do odprowadzania dymu, a na pokrywie termometr wskazujący temperaturę wewnętrzną. Ruszt wykonany jest z kwasówki, a pręty posiadają grubość 5mm. Grill jest ciężki i masywny.

 

WYMIARY:
Długość: 75 cm (z półką 105 cm)
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 112 cm (z kominkiem)

WYMIARY RUSZTU:
Długość: 67 cm
Szerokość: 40 cm
Grubość prętów: 5 mm

 

Wyjątkowe grillowanie z naszym grillem z beczki!

Zapewnij sobie niezapomniane doświadczenie kulinarne dzięki naszemu nowoczesnemu grillowi z beczki, który zrewolucjonizuje Twoje grillowanie. Nasz grill to idealny towarzysz każdego miłośnika pysznego, grillowanego jedzenia na świeżym powietrzu!

Solidna konstrukcja grilla

Nasz grill jest gotowy na intensywne użytkowanie, co sprawi, że każde przyjęcie grillowe stanie się wyjątkowe. To wszystko przez zastosowanie blachy o grubości 1,5 mm, gwarantującej trwałość i niezawodność.

Mobilność i praktyczność grilla z beczki

Dzięki wygodnym kółkom przeniesiesz nasz grill tam, gdzie chcesz. Dodatkowo, półka dolna i boczna (możliwość złożenia) sprawią, że wszystkie niezbędne akcesoria będą zawsze pod ręką.

Doskonała kontrola temperatury

Zintegrowany termometr na pokrywie pozwala na precyzyjne monitorowanie temperatury wewnątrz grilla.

Innowacyjny system odprowadzania dymu

Zakupując nasz grill z beczki zapomnij o kłopotliwym dymie! Nasz grill wyposażony w efektywny kominek z boku, który skutecznie odprowadza dym, sprawiając, że Twoje grillowanie będzie czyste i komfortowe.

Solidny ruszt

Ruszt z wysokiej jakości kwasówki o grubości prętów 5 mm gwarantuje stabilność i pewność podczas przygotowywania potraw. Dzięki wymiarom 67 cm x 40 cm, masz wystarczająco miejsca na kreatywne eksperymenty kulinarno-grillowe lub przygotowanie sporej ilości smakołyków w jednym momencie!