Myjnia kontenerów IBC

OFERUJEMY PROFESJONALNE MYCIE, SUSZENIE I TRANSPORT ZBIORNIKÓW IBC

Zapewniamy najwyższą jakość usługi potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami!

 

Usługa mycia zbiorników w naszej firmie skupiona jest na wszystkich szczegółach, tak by paletopojemnik mógł być ponownie wykorzystany. Myjnia do zbiorników IBC (itp. – beczek, mauzerów) firmy ROLMET II gwarantuje dokładne mycie i dezynfekcję zbiorników. Zwróć uwagę na wygląd zbiorników – wiemy dobrze, że kontenery mają specyficzną budowę i dlatego dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym dojdziemy naszym sprzętem czyszczącym do każdego zakamarka.

Zostaw swój stary kontener – wyjdzie od nas jak nowy!

Posiadamy sprawdzone sposoby dezynfekcji w zależności od tego, do czego wcześniej dany kontener był wykorzystywany. Dzięki temu możemy przygotować stare pojemniki używane w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, a nawet chemicznym, po których nie będzie widać śladu użycia!

W jaki sposób zazwyczaj przebiega mycie pojemników IBC?

W naszej myjni podchodzimy do czyszczenia kompleksowo! Dokładnie oczyszczamy, dezynfekujemy oraz osuszamy kontenery IBC. W naszej firmie stosuje się odpowiednio dobrane środki chemiczne , które prowadzą do przyspieszenia procesu mycia! Dodatkowo wykorzystujemy też różne temperatury płynów myjących, ulepszając tym samym cały efekt. Takie zabiegi to przepis na nowy wygląd Twojego pojemnika bez konieczności kupowania nowego!

Mycie wstępne 

Pierwszy krok to początkowe mycie + ewentualnie środek myjący odpowiednio dostosowany do składników, które stworzyły zabrudzenia – zależy to też od tego, w jakim stanie jest paletopojemnik. Woda + ewentualnie środek myjący i na dodatek wysokie ciśnienie już na tym etapie potrafią diametralnie zmienić pojemnik!

Odtłuszczanie

Odtłuszczanie skutecznie usunie brud – zwłaszcza ten, który powstał na skutek przechowywania substancji oleistych i chemicznych w pojemniku.

Płukanie ciśnieniowe

Płukanie ze specjalnie przeznaczonymi środkami chemicznymi, a dokładnie ze środkiem dezynfekującym, tuż przed parowaniem, przyspiesza proces mycia ciśnieniowego.

Suszenie 

Wykorzystujemy suszenie parowe bądź suszenie elektryczno-nawiewne.

Skupienie się na detalach 

Nadszedł czas na duże skupienie nad drobiazgami – domywanie elementów, które szczególnie tego potrzebują. Polega to na mechanicznym działaniu strumienia płynu pod wysokim ciśnieniem. Mycie ciśnieniowe doskonale radzi sobie z nawet najtrudniej dostępnymi zabrudzeniami. Stawiamy na mycie zabrudzeń i płukanie ciśnieniowe zawsze wodą bieżącą lub destylowaną (demineralizowaną) wg nastawów.

Mycie końcowe

Dokładnie mycie wodą demineralizowaną! Wąż z wodą wprowadza się przez otwór wlotowy (do napełniania) i przeprowadza końcowe mycie. Gotowe!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Po szczegóły i inne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi usługami naszej firmy oraz do odwiedzenia naszego sklepu internetowego!

Zapytanie o produkt