Kanister z kranem 6 litrów (3400)

26,00  BRUTTO

Jeżeli zamawiasz powyżej 50 sztuk produktu, to prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Na stanie

Zobacz inne warianty tego samego produktu

Opis produktu

Nowy 6 litrowy zbiornik typu kanister z wbudowanym kranem.

Plastikowe kanistry z kranem spustowym nadają się do transportu i magazynowania płynów różnego rodzaju, na przykład wody, oleju, paliwa czy nawozów do roślin. Wykonany jest z tworzywa charakteryzującego się wysoką odpornością na uszkodzenia. Posiada korek, który umożliwia szczelne zamknięcie pojemnika.

Kanister wyposażony jest w praktyczny kran, który pozwala na komfortowe użytkowanie — szybkie dawkowanie płynu do innego pojemnika.

Kanister z kranem 6 l — zastosowanie

Kanister z kranikiem 6 l znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach. Jest bardzo lekki, dlatego wiele osób wybiera właśnie tę pojemność. Ułatwia podróżowanie, ale sprawdzi się również w wielu innych sytuacjach życia codziennego.

Kanister z kranem będzie nieocenionym produktem w czasie, gdy dostęp do bieżącej wody jest ograniczony. Przyda się podczas wakacji, ale także pomaga rolnikom w czasie prac polowych. Użytkowany także przez kierowców czy pracowników budowlanych.

Zalety kanistra z kranem

  • lekki, dlatego szybko i wygodnie przeniesiesz go w określone miejsce,
  • komfortowy w napełnianiu,
  • odporny na uszkodzenia,
  • umożliwia szybkie dawkowanie magazynowanych płynów.

Sprawdź ofertę naszego internetowego sklepu

W naszym sklepie online znajdziesz także kanistry o większych pojemnościach —10 l , 20 l, 25 l, a także 30 l. Możliwa dostawa naszych produktów (kontenerów i akcesoriów IBC) na terenie Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kod produktu: 3400