Rolmet II - sklep rolniczy

Kanister z kranem 5 litrów

25.01  BRUTTO

Opis produktu

Nowy 5 litrowy zbiornik typu kanister z wbudowanym kranem.

Plastikowe kanistry z kranem spustowym nadają się do transportu i magazynowania płynów różnego rodzaju, na przykład wody, oleju, paliwa czy nawozów do roślin. Wykonany jest z tworzywa charakteryzującego się wysoką odpornością na uszkodzenia. Posiada korek, który umożliwia szczelne zamknięcie pojemnika.

Kanister wyposażony jest w praktyczny kran, który pozwala na komfortowe użytkowanie — szybkie dawkowanie płynu do innego pojemnika.

Kanister z kranem 5 l — zastosowanie

Kanister z kranikiem 5 l znajduje szerokie zastosowanie w różnych branżach. Jest bardzo lekki, dlatego wiele osób wybiera właśnie tę pojemność. Ułatwia podróżowanie, ale sprawdzi się również w wielu innych sytuacjach życia codziennego. 

Kanister z kranem będzie nieocenionym produktem w czasie, gdy dostęp do bieżącej wody jest ograniczony. Przyda się podczas wakacji, ale także pomaga rolnikom w czasie prac polowych. Użytkowany także przez kierowców czy pracowników budowlanych.

Zalety kanistra z kranem

  • lekki, dlatego szybko i wygodnie przeniesiesz go w określone miejsce,
  • komfortowy w napełnianiu,
  • odporny na uszkodzenia,
  • umożliwia szybkie dawkowanie magazynowanych płynów.

Sprawdź ofertę naszego internetowego sklepu

W naszym sklepie online znajdziesz także kanistry o większych pojemnościach —10 l , 20 l, 25 l, a także 30 l. Możliwa dostawa naszych produktów (kontenerów i akcesoriów IBC) na terenie Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!