Rolmet II - sklep rolniczy

UŻYWANA BECZKA PLASTIKOWA 220 L

99.00  BRUTTO

Brak w magazynie

Opis produktu

Używana beczka plastikowa 220l. Beczka jest dokładnie umyta i przetestowana pod kątem szczelności. Gotowa do ponownego użytku!

Szeroka średnica wlewu sprawia, że opróżnianie i czyszczenie zbiornika jest bardzo wygodne i komfortowe. Beczki plastikowe mają pojemność 220l, a mimo to są lekkie, praktyczne i stabilne. Beczka plastikowa 220l posiada atest UN – nadaje się do transportu, a także magazynowania na stosach. Wykonana jest z polietylenu o wysokiej gęstości – jest to tworzywo odporne na promienie UV.

Beczka 220l – zastosowanie 

Beczki plastikowe (pojemność 220l)  znajdują szerokie zastosowanie w różnych branżach od spożywczych, motoryzacyjnych po medyczne, kosmetyczne i inne. Beczka plastikowa 220l może służyć jako zbiornik na wodę, ale także nadaje się do przechowywania wszelkiego rodzaju substancji chemicznych (nawet tych najbardziej szkodliwych i niebezpiecznych) oraz artykułów przemysłowych i spożywczych. W beczce możesz również przechowywać przetwory, typu ogórki, kapustę kiszoną czy owoce. 

Sklep internetowy ROLMET II

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online! Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat tego produktu – zachęcamy do kontaktu telefonicznego.